Szkoła (566)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kamila i Darek ukrywają swój związek, ponieważ obawiają się reakcji brata dziewczyny. Zostają przyłapani na pocałunku. Gdy nastolatek się wszystkiego wypiera, partnerka z nim zrywa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial paradokumentalny "Szkoła" przedstawia obraz współczesnych nastolatków i ich marzeń, problemów oraz trosk. Scenariusz powstawał w oparciu w wielogodzinne rozmowy z uczniami, ich rodzicami i nauczycielami. Trudny okres dojrzewania wiąże się z buntem, negowaniem autorytetów, potrzebą bycia zauważonym, a także sięganiem po to, co zakazane. Bohaterami serialu są nauczyciele i ich podopieczni z Gimnazjum nr 105 i Liceum Ogólnokształcącego nr 44 w Krakowie. W trzecim sezonie serialu widzowie zobaczą m.in. jak Anna Turczyn, nauczycielka języka angielskiego, zostaje oskarżona o molestowanie czy żądnych sławy nastolatków, którzy nagrywają seks taśmę. Zakończenie każdej historii pokazuje, że nie istnieją sytuacje bez wyjścia, a świat dorosłych jest mniej niedostępny niż sądzą młodzi ludzie.

W tym odcinku

Kamila Kamińska i Darek Wrzesiński ukrywają swój związek, obawiając się reakcji brata dziewczyny. Licealiści zostają przyłapani na pocałunku. Przed Oskarem nastolatek wszystkie się wypiera. Kamila jest wściekła i kończy ich związek. Darek, chcąc odzyskać ukochaną, wyznaje jej bratu prawdę. Maturzysta Ewa Karasiewicz mści się na byłym partnerze, który ją zdradził. Uczennica ogłasza na portalu społecznościowym, że pomoże każdej osobie w tej samej sytuacji, co ona. Matylda Przybylska zamierza wykorzystać nastolatkę, żeby ośmieszyć Jacka Kosmalskiego. Wmawia wszystkim, że z nim chodziła i została zdradzona.

Występują

Zobacz także

Ładuję...