Szkoła (564)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Adam został odrzucony przez koleżankę, którą zaprosił na randkę. Ona umówiła się z innym uczniem. Zazdrosny nastolatek postanawia oczernić rywala w oczach Diany. Podrzuca mu narkotyki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial paradokumentalny "Szkoła" przedstawia obraz współczesnych nastolatków i ich marzeń, problemów oraz trosk. Scenariusz powstawał w oparciu w wielogodzinne rozmowy z uczniami, ich rodzicami i nauczycielami. Trudny okres dojrzewania wiąże się z buntem, negowaniem autorytetów, potrzebą bycia zauważonym, a także sięganiem po to, co zakazane. Bohaterami serialu są nauczyciele i ich podopieczni z Gimnazjum nr 105 i Liceum Ogólnokształcącego nr 44 w Krakowie. W trzecim sezonie serialu widzowie zobaczą m.in. jak Anna Turczyn, nauczycielka języka angielskiego, zostaje oskarżona o molestowanie czy żądnych sławy nastolatków, którzy nagrywają seks taśmę. Zakończenie każdej historii pokazuje, że nie istnieją sytuacje bez wyjścia, a świat dorosłych jest mniej niedostępny niż sądzą młodzi ludzie.

W tym odcinku

Maturzysta Adam Rybiński został odrzucony przez koleżankę, którą zaprosił na randkę. Ona umówiła się z innym uczniem. Zazdrosny nastolatek postanawia oczernić rywala w oczach Diany. Wmawia jej, że Konrad zażywa narkotyki. Następnie podrzuca chłopakowi amfetaminę. Licealiści z pierwszej klasy dowiadują się, gdzie pracuje matka ich koleżanki. Jest modelką reklamującą biżuterię. Koledzy Ariadny są zafascynowani atrakcyjną kobietą. Filip Gralak postanawia zaprosić nastolatkę na randkę, żeby poderwać jej rodzicielkę. Kiedy Ariadna odkrywa prawdę, atakuje go.

Występują

Zobacz także

Ładuję...