Szkoła (675)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Maja chce za wszelką cenę wygrać konkurs poetycki, ponieważ nagrodą jest wycieczka do Grecji. Podrywa więc szkolnego poetę. Z kolei Wojtek marzy o posiadaniu psa, ale jego rodzice są temu przeciwni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Licealistka Maja chce za wszelką cenę wygrać konkurs poetycki, ponieważ nagrodą jest wycieczka do Grecji. Podrywa więc Bartka Roga, szkolnego poetę. Chłopak sam nie interesuje się wygraną, ale jest zauroczony Mają i pisze dla niej wiersz miłosny. Dziewczyna zgłasza wiersz jako swój i wygrywa konkurs. Zakochany chłopak myśli, że Maja zrobiła to, bo jest pod wrażeniem jego talentu. Wojtek Zając z siódmej klasy marzy o posiadaniu psa, ale jego rodzice są temu przeciwni. Kornelia, dziewczyna Wojtka, kupuje mu na pocieszenie elektroniczną zabawkę, którą chłopak opiekuje się jak prawdziwym psem. Wojtek tak bardzo przejmuje się zabawką, że podpada nauczycielce informatyki, a koledzy zaczynają się z niego wyśmiewać.

Występują

Zobacz także

Ładuję...