Szkoła (666)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dominik uwielbia oglądać horrory. Planuje zemstę na kolegach, którzy go przestraszyli. Zuza zazdrości siostrze popularności. By wzbudzić zainteresowanie innych, mówi, że popełni samobójstwo.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Gimnazjalista Dominik Potocki uwielbia oglądać horrory. Koledzy z klasy przygotowali dla niego urodzinowa niespodziankę, która wystraszyła nastolatka. Nie chcąc uchodzić za tchórza, okłamuje innych, że tylko udawał przerażenie. Postanawia również się na nich zemścić. Niestety, tylko się ośmiesza. Niezrażony przygotowuje kolejny dowcip, w którym chce wykorzystać pająka. Nie wie, że jeden z uczniów cierpi na klaustrofobię. Gimnazjalistka Zuza Wilk zazdrości starszej siostrze popularności. By wzbudzić zainteresowanie kolegów i koleżanek, okłamuje wszystkich, że zamierza popełnić samobójstwo. Nagle znajduje się w centrum uwagi. Dagmara, siostra nastolatki, zna prawdę, ale nikt jej nie wierzy. Zuza jest gotowa zrobić wszystko, by oszustwo nie wyszło na jaw.

Występują

Zobacz także

Ładuję...