Szkoła (659)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zafascynowany hip-hopem licealista rapuje przy każdej okazji. To nie podoba się jego partnerce i doprowadza do zakończenia związku. Nastolatek pisze piosenkę o rozstaniu i staje się pośmiewiskiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Zafascynowany hip-hopem licealista Eryk Wróbel rapuje przy każdej możliwej okazji. To nie podoba się jego partnerce Emilii i doprowadza do zakończenia ich związku. Nastolatek pisze piosenkę o rozstaniu, przez co staje się pośmiewiskiem. Załamany traci wiarę w swój talent. Niespodziewanie jeden ze starszych uczniów proponuje, by nagrali razem jeden utwór. Zuza Machnicka i Adam Klimowicz są parą. Jawnie okazują sobie miłość. Ich zachowanie nie podoba się przyjaciółce dziewczyny, Melanii. Między nastolatkami dochodzi do kłótni. Zaczynają ze sobą rywalizować o to, czyj partner jest poświęci się bardziej dla ukochanej.

Występują

Zobacz także

Ładuję...