Teleman

Szkoła (657)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Licealistę Jarka i jego młodszego brata wychowuje matka. Kobieta rozwiodła się z mężem alkoholikiem. Starszy syn uważa, że rodzicielka go nie akceptuje. Po kolejnej kłótni odzywa się do ojca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Licealistę Jarka Zająca i jego młodszego brata wychowuje tylko matka. Kobieta rozwiodła się z mężem alkoholikiem. Starszy syn uważa, że rodzicielka go nie akceptuje. Po kolejnej kłótni postanawia odezwać się do ojca. Liczy, że mężczyzna okaże mu miłość i troskę. Prawda jest rozczarowująca. Janek i Luiza, uczniowie ósmej klasy, pokłócili się, ponieważ nastolatka nie przyjęła jego zaproszenia na randkę. Napięta sytuacja ma wpływ na całą grupę przyjaciół, do której należą. Pozostali zaczynają być coraz bardziej oburzeni ich zachowaniem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...