Szkoła (537)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Sara nie radzi sobie z fizyką. Wciąż otrzymuje złe stopnie. Uczennica mówi koleżankom, że popełni samobójstwo. Przyjaciółki zamieszczają w internecie informację dotyczącą jej zamiaru.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial paradokumentalny "Szkoła" przedstawia obraz współczesnych nastolatków i ich marzeń, problemów oraz trosk. Scenariusz powstawał w oparciu w wielogodzinne rozmowy z uczniami, ich rodzicami i nauczycielami. Trudny okres dojrzewania wiąże się z buntem, negowaniem autorytetów, potrzebą bycia zauważonym, a także sięganiem po to, co zakazane. Bohaterami serialu są nauczyciele i ich podopieczni z Gimnazjum nr 105 i Liceum Ogólnokształcącego nr 44 w Krakowie. W trzecim sezonie serialu widzowie zobaczą m.in. jak Anna Turczyn, nauczycielka języka angielskiego, zostaje oskarżona o molestowanie czy żądnych sławy nastolatków, którzy nagrywają seks taśmę. Zakończenie każdej historii pokazuje, że nie istnieją sytuacje bez wyjścia, a świat dorosłych jest mniej niedostępny niż sądzą młodzi ludzie.

W tym odcinku

Sara Czarnecka nie radzi sobie z fizyką. Wciąż otrzymuje złe stopnie. Zdenerwowana uczennica mówi koleżankom, że popełni samobójstwo. Przyjaciółki zamieszczają w internecie informację dotyczącą jej zamiaru. Gimnazjalistka Małgosia Lenc wykorzystuje to, że interesuje się nią Mateusz Wosiak, żeby wzbudzić zazdrość u chłopaka, który wpadł jej w oko. Wykorzystywany nastolatek wierzy uczennicy. Kiedy poznaje prawdę, za namową kolegi postanawia się zemścić.

Występują

Zobacz także

Ładuję...