Szkoła (540)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Rafał robi wszystko, by Dagmara z nim zerwała, ponieważ zakochał się w innej dziewczynie. Do klasy Sary przychodzi Ola - przyjaciółka z dzieciństwa. Zazdrosna Paulina chce skłócić koleżanki ze sobą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial paradokumentalny "Szkoła" przedstawia obraz współczesnych nastolatków i ich marzeń, problemów oraz trosk. Scenariusz powstawał w oparciu w wielogodzinne rozmowy z uczniami, ich rodzicami i nauczycielami. Trudny okres dojrzewania wiąże się z buntem, negowaniem autorytetów, potrzebą bycia zauważonym, a także sięganiem po to, co zakazane. Bohaterami serialu są nauczyciele i ich podopieczni z Gimnazjum nr 105 i Liceum Ogólnokształcącego nr 44 w Krakowie. W trzecim sezonie serialu widzowie zobaczą m.in. jak Anna Turczyn, nauczycielka języka angielskiego, zostaje oskarżona o molestowanie czy żądnych sławy nastolatków, którzy nagrywają seks taśmę. Zakończenie każdej historii pokazuje, że nie istnieją sytuacje bez wyjścia, a świat dorosłych jest mniej niedostępny niż sądzą młodzi ludzie.

W tym odcinku

Rafał, który zakochał się w innej dziewczynie, robi wszystko, by Dagmara pierwsza z nim zerwała. Chłopak ma nadzieję, że dzięki temu nie będzie się ona mścić na rywalce. Koleżanka Dagmary, Kasia Przybysz, wstawia się za nią. Rafał decyduje się wyjawić partnerce prawdę. Do klasy Sary przychodzi Ola Latos, jej przyjaciółka z dzieciństwa. Zazdrosna Paulina postanawia skłócić dziewczyny ze sobą. Wkrótce osiąga swój cel.

Występują

Zobacz także

Ładuję...