Szkoła (651)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Licealista Tymon jest uzależniony od marihuany. Postanowił zerwać z nałogiem. Nastolatek stwierdza, że odtąd będzie spożywał wyłącznie alkohol. Wkrótce doprowadza to do rozstania z jego partnerką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Licealista Tymon Masłowski jest uzależniony od marihuany. Jakiś czas temu postanowił zerwać z nałogiem. Zadanie okazuje się wyjątkowo trudne, dlatego nastolatek stwierdza, że odtąd będzie spożywał wyłącznie alkohol. Wkrótce doprowadza to do rozstania z jego partnerką. Gimnazjaliści Agata Kawecka i Robert Wolski są parą. Przyjaciółka nastolatka nie rozumie, dlaczego wybrał on akurat tę dziewczynę. Agata również nie lubi Mileny. Zamierza opublikować w internecie filmik, który ośmieszy rywalkę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...