Szkoła (686)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Licealistka Agata Łukaszewska potrzebuje pieniędzy. Zatrudnia się jako ankieterka, ale nie ma ochoty pracować. Postanawia wykorzystać kolegę, który podchodzi do obowiązków z pełnym zaangażowaniem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Licealistka Agata Łukaszewska potrzebuje pieniędzy. Zatrudnia się jako ankieterka, ale nie ma ochoty pracować. Postanawia wykorzystać kolegę. Sebastian Chudzik podchodzi do swoich obowiązków z pełnym zaangażowaniem. Wkrótce odkrywa oszustwo Agaty i odmawia oddania jej części pieniędzy. Wykrada też nastolatce swoje ankiety. Gimnazjalistka Klaudia Szot czuje się zaniedbywana przez mamę. Kobieta cierpi na depresję, przez co przestała dbać o dom oraz dzieci. Opiekę nad siostrą przejęła Zosia, która jest jednak przytłoczona obowiązkami. Klaudia ma w szkole coraz więcej kłopotów. Obawia się również poznanego podczas jednej z imprez 19-latka. Nowy znajomy namawia ją na seks.

Występują

Zobacz także

Ładuję...