Szkoła (679)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Maturzysta Jacek Jurasik od niedawna mieszka sam. Jego ojciec wyjechał do Anglii i wysyła synowi pieniądze na życie. Nastolatek sobie nie radzi, otrzymuje coraz gorsze stopnie, wagaruje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Maturzysta Jacek Jurasik od niedawna mieszka sam. Jego ojciec wyjechał do Anglii i wysyła synowi pieniądze na życie. Nastolatek sobie nie radzi, otrzymuje coraz gorsze stopnie, wagaruje. W końcu dyrektor Maria Borkowska wzywa do szkoły jego tatę. Mężczyzna uważa, że Jacek musi ponieść konsekwencje swego postępowania. Młody Jurasik czuje się opuszczony przez rodzica. Przyjaciółki z siódmej klasy postanawiają zemścić się na kolegach, którzy nie okazują dziewczynom szacunku. Zbierają zlecenia od upokarzanych uczennic. Jednym z celów okazuje się partner Rozalii Wrony. Nastolatka nie zgadza się, by Paweł dostał nauczkę. Uważa, że jest bardziej dojrzały od reszty rówieśników i zawsze odpowiednio ją traktował. Wkrótce chłopcy postanawiają wziąć odwet za to, co ich spotkało.

Występują

Zobacz także

Ładuję...