Szkoła (660)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomek chce zdobyć pieniądze na komputer. Postanawia sprzedać intymne zdjęcia starszej siostry. Licealistki Zuza i Dagmara są parą. Matka jednej z nich uważa, że homoseksualizm jest uleczalną chorobą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Uczeń siódmej klasy, Tomek Rudnicki, próbuje zdobyć pieniądze na nowy komputer. Postanawia sprzedać intymne zdjęcia starszej siostry, które ona zrobiła dla partnera. Wykrada Marlenie fotografie i umieszcza je kalendarzu. Następnie zaczyna sprzedawać go w szkole. Licealistki Zuza Rosowska i Dagmara Bierut są parą. Ogłaszają to za pośrednictwem portalu społecznościowego. Wkrótce o wszystkim dowiaduje się matka drugiej z dziewczyn. Usiłuje przekonać córkę, że homoseksualizm jest uleczalną chorobą.

Występują

Zobacz także

Ładuję...