Szkoła (680)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Licealistka Roksana organizuje w szkole zbiórkę pieniędzy na bezdomne psy. Niestety, koledzy niechętnie wspierają czworonogi. Jedna z uczennic uważa, że pomysł młodej wolontariuszki nie był najlepszy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Licealistka Roksana Wilczak organizuje w szkole zbiórkę pieniędzy na bezdomne psy. Niestety, koledzy niechętnie wspierają czworonogi. Jedna z uczennic uważa, że pomysł młodej wolontariuszki nie był najlepszy. Między nastolatkami dochodzi do kłótni, po której Roksana okrada Patrycję. Wkrótce zabiera też pieniądze innym. Odkrywa to były chłopak Wilczak i przekonuje ją, by wszystko zwróciła. Tymczasem Patrycja również poznaje prawdę. Zaczyna planować zemstę. Licealiści Konrad Wojcieszko i Monika Chmielarska są parą. Jeszcze nie przeżyli swojego pierwszego razu, co bardzo doskwiera nastolatkowi. Próbuje przekupić ukochaną kwiatami oraz czekoladkami. Dziewczyna jest wściekła, jednak za namową przyjaciółki postanawia iść z Konradem do łóżka. Niespodziewanie Wojcieszko doznaje kontuzji. Mimo to nie zmienia planów.

Występują

Zobacz także

Ładuję...