Szkoła (662)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Laura pochodzi z zamożnej rodziny. Organizuje casting na weekendowy wyjazd do jej domku w górach. Nastolatka odrzuca kandydaturę Marty Gąski. Wówczas urządza ona u siebie konkurencyjną imprezę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Siódmoklasistka Laura Puchalska pochodzi z zamożnej rodziny. Organizuje casting na weekendowy wyjazd do jej domku w górach. Nastolatka odrzuca kandydaturę Marty Gąski. Wówczas urządza ona u siebie konkurencyjną imprezę. Kolejne osoby rezygnują z oferty Laury. Wściekła uczennica postanawia oczernić rywalkę. Licealista Paweł Krolak uczy młodszych kolegów, jak podrywać dziewczyny. Za zdobyte pieniądze zamierza zaprosić partnerkę do drogiej restauracji i tak uczcić jej urodziny. Tymczasem chłopcy proszą, by Paweł pokazał im, jak w praktyce wygląda skuteczny podryw. Nagrywają filmik, który trafia do Kingi Brzozowskiej. Ukochana nastolatka zaczyna podejrzewać, że ten ją zdradza.

Występują

Zobacz także

Ładuję...