Szkoła (676)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Olek i Marek kupili używany motocykl. Podczas jazdy próbnej Marek uderzył w samochód nauczyciela Zbigniewa Małka. Poszkodowany zgłosił sprawę na policję. Okazuje się, że pojazd był kradziony.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Licealiści Olek i Marek kupili okazyjnie używany motor. Podczas jazdy próbnej Marek uderzył w samochód nauczyciela Zbigniewa Małka. Poszkodowany zgłosił sprawę na policję, która sprawdziła, że motor był kradziony. Nastolatkowie obawiają się konsekwencji i grożą pobiciem Arturowi, który widział, jak kupowali motor. Nowa uczennica Lila Drozd chce poderwać nauczyciela WF-u. Jednak Tomasz Dudziak cały czas trzyma ją na dystans. Żeby zrobić wrażenie na koleżankach z klasy, nastolatka przytula się do nauczyciela pod pretekstem, że jaj mama jest ciężko chora. Anonimowo umieszcza ich wspólne zdjęcia w internecie i wmawia koleżankom, że jest w poważnym związku z nauczycielem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...