Szkoła (685)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ósmoklasistka Nina Skrzyńska jest zakochana w chłopaku siostry, Mai. Dziewczyna robi mu potajemne niespodzianki. Nastolatek postanawia poznać tożsamość swojej tajemniczej wielbicielki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Ósmoklasistka Nina Skrzyńska jest zakochana w chłopaku siostry, Mai. Przyrzekła sobie, że nie poderwie Marcina. Zamiast tego robi mu potajemne niespodzianki. Nastolatek postanawia poznać tożsamość tajemniczej wielbicielki. Wkrótce odkrywa prawdę. Maja oskarża Ninę o próbę odbicia jej partnera. Licealista Tymon Masłowski od kilku miesięcy spotyka się z Sarą Ziębińską. Niebawem do jego klasy nowa uczennica, Natalia Arciszewska. Uczniowie mieli romans podczas wakacji. Tymon liczy, że Sara o niczym się nie dowie, mimo że wtedy nie byli jeszcze parą. Tymczasem Natalia chce odzyskać kochanka. Proponuje mu niezobowiązujący seks.

Występują

Zobacz także

Ładuję...