Szkoła (656)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Licealistka Iza zazdrości Monice popularności w szkole. Chce jej zaszkodzić, rozpuszczając o nastolatce plotkę. Namawia więc kolegę, by skłamał, że on i Monika poszli razem do łóżka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Licealistka Iza Kraińska zazdrości Monice popularności w szkole. Chce jej zaszkodzić, rozpuszczając o nastolatce plotkę. Namawia więc kolegę, by skłamał, że on i Monika poszli razem do łóżka. Następnie publikuje film z tym wyznaniem w internecie. Magda Daniec pragnie zwrócić uwagę Damiana, w którym jest zakochana. Postanawia całkowicie zrezygnować z jedzenia. Wreszcie wybranek zaprasza ją na kebab, ale Magda odwołuje spotkanie, ponieważ nie chce nic jeść. W wyniku głodówki dziewczyna staje się coraz słabsza.

Występują

Zobacz także

Ładuję...