Szkoła (647)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Licealistka Weronika spodziewa się dziecka. Jego ojcem jest Kuba, który zakochuje się w innej dziewczynie. Weronika próbuje znaleźć rywalce innego chłopaka, by zapomniała o jej wybranku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Brat gimnazjalistki Honoraty Widery bije ją i terroryzuje. Koleżanki pomagają nastolatce znaleźć partnera, który ją obroni. Uczennicy imponuje Konrad - już raz postawił się Aleksowi. Agresywny brat postanawia go ukarać za to, że chodzi z Honoratą. Licealistka Weronika Ostrowska spodziewa się dziecka. Jego ojcem jest Kuba Kraska. Niestety, nastolatek zakochuje się w innej dziewczynie. Weronika próbuje znaleźć Dominice chłopaka, by zapomniała ona o Kubie. Gdy ponosi porażkę, zdaje sobie sprawę, że nie rozdzieli zakochanych.

Występują

Zobacz także

Ładuję...