Szkoła (496)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Kuba i Mirek, uczniowie pierwszej klasy liceum, zatęsknili za czasami, kiedy razem robili żarty w szkole. Postanawiają, że znów nabiorą uczniów. Posuwają się do oszustwa, wyłudzając pieniądze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Kuba i Mirek, uczniowie pierwszej klasy liceum, zatęsknili za czasami, kiedy razem robili żarty w szkole. Postanawiają, że znów nabiorą uczniów. Próbują ich przekonać do tego, że potrzebują pieniędzy na nowe okulary dla Mirka. Zachęceni sukcesem chłopcy chcą nabrać też nauczycieli i okłamują ich, że organizują zbiórkę na leczenie chorego psa. Dwaj inni licealiści w tym samym dniu rzucają swoje dziewczyny. Uczniowie zawierają więc pakt, że do końca liceum nie będą się z nikim spotykać. Jeden z nich, Kamil, tęskni jednak za ukochaną i w tajemnicy przed przyjacielem spotyka się z nią. Nie wie, jak wyjawić koledze, że zerwał ich umowę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...