Szkoła (467)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Gimnazjalistka Asia Kobut interesuje się wróżbami i horoskopami. Pewnego dnia otrzymuje wiadomość z informacją o końcu świata. Jest przerażona. Przyjaciółka chce jej udowodnić, że to bzdury.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Gimnazjalistka Asia Kobut interesuje się wróżbami i horoskopami. Pewnego dnia otrzymuje wiadomość z informacją o końcu świata. Jest przerażona. Przyjaciółka nastolatki chce jej udowodnić, że to bzdury. Ponosi porażkę, a Asia postanawia przygotować się na zagładę. Jest pewna, że kiedy zdobędzie łzy nauczyciela fizyki, a następnie skropi nimi ziemię, powstrzyma apokalipsę. Licealiści Ula i Karol spodziewają się dziecka. Nastolatka nie chce, żeby jej ukochany płynął w rejs z dziewczyną, która go podrywa. Razem z przyjaciółką próbują dodać do napoju Karola narkotyk i w ten sposób uniemożliwić mu wyjazd. Wkrótce maturzysta o wszystkim się dowiaduje.

Występują

Zobacz także

Ładuję...