Szkoła (518)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Gimnazjalista Marek Łukowiak nie wierzy, że znajdzie wymarzoną dziewczynę. Postanawia założyć konto na portalu randkowym. Koleżanki z jego klasy są urażone zachowaniem nastolatka. Szykują zemstę.

Oglądaj w telewizji

Nd 12.02 5:05
TVN 7logo

Opis

Serial paradokumentalny "Szkoła" przedstawia obraz współczesnych nastolatków i ich marzeń, problemów oraz trosk. Scenariusz powstawał w oparciu w wielogodzinne rozmowy z uczniami, ich rodzicami i nauczycielami. Trudny okres dojrzewania wiąże się z buntem, negowaniem autorytetów, potrzebą bycia zauważonym, a także sięganiem po to, co zakazane. Bohaterami serialu są nauczyciele i ich podopieczni z Gimnazjum nr 105 i Liceum Ogólnokształcącego nr 44 w Krakowie. W trzecim sezonie serialu widzowie zobaczą m.in. jak Anna Turczyn, nauczycielka języka angielskiego, zostaje oskarżona o molestowanie czy żądnych sławy nastolatków, którzy nagrywają seks taśmę. Zakończenie każdej historii pokazuje, że nie istnieją sytuacje bez wyjścia, a świat dorosłych jest mniej niedostępny niż sądzą młodzi ludzie.

W tym odcinku

Gimnazjalista Marek Łukowiak nie wierzy, że znajdzie wymarzoną dziewczynę. Postanawia założyć konto na portalu randkowym. Koleżanki z jego klasy są urażone zachowaniem nastolatka. Chcąc mu dokuczyć, rejestrują się na tej samej stronie. Wkrótce Marek dowiaduje się o oszustwie. Maturzystka Kasia Wawrzyniak ma już dość tego, że macocha obarcza ją opieką nad przyrodnim bratem. Dziewczyna zaczyna zaniedbywać zajęcia w szkole. Nie może liczyć na pomoc ojca - mężczyzna jest zapracowany i nie interesuje się tym, co przeżywa córka. Po awanturze, którą macocha robi w szkole, Kasia kompletnie się załamuje.

Występują

Zobacz także

Ładuję...