Szkoła (499)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Kamila spotyka się z nowym uczniem Willem Martinem. Jest niezadowolona, ponieważ partner nie daje jej prezentów. W końcu kończy ich związek. Jakiś czas później Will wygrywa dużą sumę w zdrapce.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Licealistka Kamila Zięba spotyka się z nowym uczniem Willem Martinem. Jest niezadowolona, ponieważ partner nie daje jej prezentów. Zamiast tego poświęca cały czas swojemu motorowi. Nastolatka kończy ich związek. Jakiś czas później Will wygrywa dużą sumę w zdrapce. Wówczas Kamila postanawia do niego wrócić. Niestety, chłopak nie zamierza przeznaczać pieniędzy na jej potrzeby, obiecał też połowę sumy koleżance. Kamila postanawia się zemścić. Arogancka gimnazjalistka Maja Skarżyńska przez cały dzień ma pecha. Swoją złość rozładowuje na koleżankach. Marysia Madej uważa, że przyczyną problemów nastolatki jest powracająca zła energia, którą wysyła innym. Chcąc odwrócić złą karmę, Maja postanawia stać się miła. Kiedy zaczyna sprzyjać jej szczęście, szybko wraca do dawnego sposobu bycia. Marysia zamierza zmusić koleżankę do stałej zmiany charakteru, więc robi jej dowcip.

Występują

Zobacz także

Ładuję...