Szkoła (628)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Eliza opiekuje się młodszymi braćmi. Partner próbuje uświadomić jej, że jest wykorzystywana. Licealista Artur spontanicznie oświadcza się Jance. Koleżanki dziewczyny przygotowują uroczystość ślubną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Eliza stara się pomagać mamie i często opiekuje się swoimi młodszymi braćmi. Gdy chłopcy odpalają w szkole petardę, siostra staje w ich obronie. Ukochany Elizy próbuje uświadomić naiwnej dziewczynie, że rodzeństwo wykorzystuje ją i nadużywa jej dobroci. Chodzący do liceum Artur jest związku z Janką. Zakochany chłopak spontanicznie jej się oświadcza. Koleżanki dziewczyny przygotowują uroczystość ślubną i z nikim się nie konsultują, co do swoich planów. Z czasem Janka dowiaduje się, że Artur nie powiadomił o przełomowym wydarzeniu swoich rodziców. Między parą wybucha kłótnia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...