Szkoła (460)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Błażejowi udaje się ukraść odpowiedzi do testu na inteligencję. Dzięki temu zajmuje pierwsze miejsce wśród uczniów. Wojtek chce, by dziewczyna poświęcała mu więcej czasu. Udaje, że ma zwichniętą nogę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Błażejowi Rydlewiczowi udaje się ukraść odpowiedzi do testu na inteligencję. Dzięki temu zajmuje pierwsze miejsce wśród wszystkich uczniów. Teraz może udowodnić, że jest lepszy od siostry, która ciągle się wywyższa. Nauczyciele nie wierzą, że Błażej mógł osiągnąć to samodzielnie. Wojtek Zaniewicz zamierza wzbudzić zazdrość u swojej dziewczyny. Jego starania nie przynoszą skutków. Wreszcie licealista postanawia udawać, że ma zwichniętą nogę. Zależy mu na tym, żeby ukochana poświęcała mu więcej czasu. Niestety, jedna z uczennic wie, że Wojtek kłamie i mówi o wszystkim Ani.

Występują

Zobacz także

Ładuję...