Szkoła (458)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Gimnazjaliści muszą wybrać przewodniczącego klasy. Swoje kandydatury zgłaszają rywale Patryk i Janek. Przewodniczącym pragnie też zostać Bartek. Chcąc pozbyć się konkurentów, namawia ich do zakładu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Gimnazjaliści muszą wybrać przewodniczącego klasy. Swoje kandydatury zgłaszają dwaj rywale: Patryk i Janek. Przewodniczącym pragnie też zostać Bartek. Chcąc pozbyć się konkurentów, namawia ich do zakładu. Gimnazjalista z innej klasy, Rafał Cisowski, od dawna jest zakochany w Monice Wasilewskiej. Nastolatek bezskutecznie próbuje zwrócić na siebie jej uwagę. Koledzy ucznia są przekonani, że ponosi on porażkę przez swój wygląd. Rafał ma nadwagę, niezdrowo się odżywia, nie ćwiczy na lekcjach wychowania fizycznego. Chłopak postanawia schudnąć dla Moniki, jednak ona upokarza go przed całą szkołą.

Występują

Zobacz także

Ładuję...