Szkoła (633)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Do jeden z siódmych klas dołącza Martyna Gąska. Pragnie szybko znaleźć przyjaciół. Chcąc być miła dla koleżanek, zgadza się na wszystkie propozycje. Sytuację wykorzystują złośliwe uczennice z klasy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Do jeden z siódmych klas dołącza Martyna Gąska. Nowa uczennica pragnie szybko znaleźć przyjaciół. Chcąc być miła dla koleżanek, zgadza się na wszystkie propozycje. Sytuację wykorzystują złośliwe uczennice z klasy. Laura i Beata wyłudzają od Martyny pieniądze pod pozorem przyjaźni. Proszą też, by napisała ich wypracowania z historii, a także oddała swój telefon. Licealistka Weronika od niedawna umawia się z Dominikiem Sulińskim. Ma niską samoocenę. Myśli, że nie zasługuje na takiego partnera. W dodatku wierzy we wszystko, co mówi nastolatek. Kiedy Dominik krytykuje jej wygląd, postanawia szybko schudnąć. Wkrótce słabnie z głodu...

Występują

Zobacz także

Ładuję...