Szkoła (492)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Zosia, Sandra i Lidia obiecują sobie, że żadna nie poderwie chłopaka, który podoba się im wszystkim. Jedna z nich nie dotrzymuje słowa. Asia uwielbia horrory. Przyjaciółki chcą zrobić jej dowcip.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Trzy gimnazjalistki - Zosia Szymczyk, Sandra Falkowska i Lidia Borucka - to najlepsze przyjaciółki. Obiecują sobie, że żadna nie poderwie chłopaka, który bardzo podoba się im wszystkim. Niestety, jedna z uczennic nie dotrzymuje słowa i umawia się na randkę. Inna gimnazjalistka, Asia Kobut, uwielbia horrory. Przyjaciółki nastolatki postanawiają zrobić jej urodzinowy dowcip. Piszą fałszywy artykuł o tym, że koleżanki zostały porwany. Dziewczyna w to wierzy. Wkrótce odkrywa prawdę i postanawia się zemścić.

Występują

Zobacz także

Ładuję...