Szkoła (455)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Licealista Daniel rozpowiada w szkole plotkę, że jego kolega jest gejem. Maturzysta Michał odkrywa romans ojca z jego koleżanką z klasy. Mężczyzna obiecuje synowi zakończyć ten związek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Licealista Daniel Młynarczyk rozpuścił w szkole plotkę, że jego kolega jest gejem. Zrobił to, ponieważ Wojtek prześladuje go od czasu, gdy sam wyznał prawdę o swojej homoseksualnej orientacji. Daniel liczy, że jeśli nastolatek spotka się z taką samą nienawiścią jak on, zrozumie swój błąd. Maturzysta Michał Liszewski odkrywa romans ojca z jego koleżanką z klasy. Mężczyzna nie chce, żeby prawda wyszła na jaw. Twierdzi, że zależy mu na młodej kochance. Obiecuje jednak zakończyć związek z Martą. Mimo to umawia się z nią na kolejne spotkanie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...