Szkoła (454)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mikołaj udaje dilera, by zaimponować wybrance. Wpada w kłopoty... Ela i Wacek odnieśli sukces jako wokaliści disco polo. Dziewczyna poznaje rzekomego producenta muzycznego. Nie wie, że to psychopata.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Gimnazjalista Mikołaj jest zakochany w pięć lat starszej od niego licealistce, Amelii Wojdzie. Mimo różnicy wieku zamierza zaprosić ją na randkę. Kiedy nastolatka odmawia, postanawia zostać gangsterem, żeby zaimponować wybrance. Udaje dilera - zamierza sprzedawać w szkole szałwię libańską i przekonywać kolegów, że to marihuana. Wkrótce wpada w kłopoty. Licealiści Ela Nowik i Wacek Mroziński odnieśli sukces jako wokaliści disco polo. Ich pierwsza piosenka zdobywa popularność w internecie, a zespół jest znany w całym kraju. Pewnego dnia Ela poznaje mężczyznę, który podaje się za producenta muzycznego. Oferuje dziewczynie nagranie płyty. W rzeczywistości to niebezpieczny psychopata...

Występują

Zobacz także

Ładuję...