Szkoła (627)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Ktoś zdemolował salę i zniszczył rzeczy uczniów. Głównym podejrzanym o to jest Fabian, który ma ADHD. Chłopiec twierdzi, że tego nie zrobił. Okazuje się, że za incydentem stoją dziewczyny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Ktoś zdemolował salę i zniszczył rzeczy uczniów. Głównym podejrzanym o to jest Fabian, który ma ADHD. Chłopiec twierdzi, że tego nie zrobił. Okazuje się, że za incydentem stoją dziewczyny, które chcą się pozbyć Fabiana ze szkoły. Dwóch uczniów, Sebastian i Jakub, wpada na pomysł, by zrobić dowcip nauczycielowi historii. Podstępem podają mu tabletkę ecstasy. Pod wpływem narkotyku, mężczyzna przestaje nad sobą panować. Jego podopieczni są tym rozbawieni, nie myśląc, jakie może to mieć konsekwencje. Gdy nauczyciel zaczyna źle się czuć, dyrektor szkoły wzywa ambulans.

Występują

Zobacz także

Ładuję...