Szkoła (491)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Matylda odkrywa, że jej chłopak i przyjaciółka mają się ku sobie. Postanawia wrobić Ewę w kradzież drogich słuchawek. W ten sposób chce zniechęcić do niej Piotrka. Wszystko idzie zgodnie z planem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Matylda Przybylska odkrywa, że jej chłopak i przyjaciółka mają się ku sobie. Postanawia wrobić Ewę w kradzież drogich słuchawek. W ten sposób chce zniechęcić do niej Piotrka. Wszystko idzie zgodnie z planem. Julian Rawski jest homoseksualistą. Partner Arek namawia nastolatka, żeby przyznał się do swojej orientacji, ale on boi się odrzucenia przez kolegów i rodzinę. Licealista pokazuje przyjaciółce, Marysi, wiersz, który napisał dla ukochanego. Dziewczyna publikuje go na fanpage'u szkoły, przez co Julian staje się pośmiewiskiem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...