Szkoła (638)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Licealiście Sewerynowi Kruczkowi podoba się Emilia Żmuda. Chłopaka natrętnie podrywa inna uczennica. Chcąc się jej pozbyć, nastolatek kłamie, że jest homoseksualistą. Ich rozmowę słyszy Emila.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Licealiście Sewerynowi Kruczkowi podoba się Emilia Żmuda. Chłopaka natrętnie podrywa inna uczennica. Chcąc się jej pozbyć, nastolatek kłamie, że jest homoseksualistą. Ich rozmowę słyszy Emila i postanawia umówić Seweryna ze swoim kolegą. Wkrótce Janek poznaje prawdę. Postanawia pomóc licealiście zdobyć ukochaną. Malwina Liszka i Emma Jakubik są zainteresowane tym samym chłopakiem. Kamil zaprasza obie na ściankę wspinaczkową. Okazuje się, że woli on Emmę. Malwina jest zazdrosna o rywalkę. Namawia się nastolatka, by po lekcjach zamknął ją w kantorku. Upadając, dziewczyna uderza się w głowę i traci przytomność.

Występują

Zobacz także

Ładuję...