Szkoła (515)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Marcin musi zgromadzić sześćset złotych na naprawę samochodu ojca. Auto uszkodziła jego partnerka Sabina. O problemie pary dowiaduje się zamożny Maks, któremu dziewczyna od dawna się podoba.

Oglądaj w telewizji

So 4.02 5:00
TVN 7logo

Opis

Serial paradokumentalny "Szkoła" przedstawia obraz współczesnych nastolatków i ich marzeń, problemów oraz trosk. Scenariusz powstawał w oparciu w wielogodzinne rozmowy z uczniami, ich rodzicami i nauczycielami. Trudny okres dojrzewania wiąże się z buntem, negowaniem autorytetów, potrzebą bycia zauważonym, a także sięganiem po to, co zakazane. Bohaterami serialu są nauczyciele i ich podopieczni z Gimnazjum nr 105 i Liceum Ogólnokształcącego nr 44 w Krakowie. W trzecim sezonie serialu widzowie zobaczą m.in. jak Anna Turczyn, nauczycielka języka angielskiego, zostaje oskarżona o molestowanie czy żądnych sławy nastolatków, którzy nagrywają seks taśmę. Zakończenie każdej historii pokazuje, że nie istnieją sytuacje bez wyjścia, a świat dorosłych jest mniej niedostępny niż sądzą młodzi ludzie.

W tym odcinku

Marcin musi zgromadzić sześćset złotych na naprawę samochodu ojca. Auto uszkodziła jego partnerka Sabina. Okazuje się, że nikt ze znajomych nie może mu pożyczyć takiej kwoty. O problemie pary dowiaduje się zamożny Maks. Od dawna podoba mu się Sabina, więc chłopak chce wykorzystać sytuację, by spędzić z nią noc. Paulina i Zosia są bliźniaczkami. Mają zupełnie różne charaktery - pierwsza z nich jest przebojowa, zaś druga nieśmiała. Postanawiają zamienić się rolami. Paulina zdobyła Zosi chłopaka, Artura, a w zamian siostra załatwiła jej kilka piątek. Wkrótce nauczyciele orientują się, że zostali oszukani. Zosia przyznaje się do winy, przez co Paulina traci dobre oceny. Rozgoryczona układa plan zemsty.

Występują

Zobacz także

Ładuję...