Teleman

Szkoła (658)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Uczennica ósmej klasy, Hania, martwi się stanem środowiska. Razem z kolegą, Michałem, organizuje akcję ekologiczną. Jej popularność nie podoba się Noemi, której Michał wpadł w oko. Oczernia rywalkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Uczennica ósmej klasy, Hania Radowicz, jest zafascynowana ekologią. Martwi się stanem środowiska. Razem z kolegą, Michałem Ornackim, organizuje w szkole akcję ekologiczną. Nagła popularność koleżanki nie podoba się Noemi, której Michał wpadł w oko. Wykorzystuje pasję Hani przeciwko niej, by oczernić rywalkę przed innymi uczennicami. Gimnazjalistka Ewa Gregorczyk została sprowokowana przez kolegów do umieszczenia w internecie kontrowersyjnego ogłoszenia. Koledzy dziewczyny są tym oburzeni.

Występują

Zobacz także

Ładuję...