Szkoła (517)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Licealistki Beata i Kasia zgłaszają się do konkursu Miss Nastolatek. Pierwsza z nich jest szczuplejsza od koleżanki. By rywalka przytyła Kasia, podaje jej tabletki na zwiększenie apetytu.

Oglądaj w telewizji

So 11.02 5:05
TVN 7logo

Opis

Serial paradokumentalny "Szkoła" przedstawia obraz współczesnych nastolatków i ich marzeń, problemów oraz trosk. Scenariusz powstawał w oparciu w wielogodzinne rozmowy z uczniami, ich rodzicami i nauczycielami. Trudny okres dojrzewania wiąże się z buntem, negowaniem autorytetów, potrzebą bycia zauważonym, a także sięganiem po to, co zakazane. Bohaterami serialu są nauczyciele i ich podopieczni z Gimnazjum nr 105 i Liceum Ogólnokształcącego nr 44 w Krakowie. W trzecim sezonie serialu widzowie zobaczą m.in. jak Anna Turczyn, nauczycielka języka angielskiego, zostaje oskarżona o molestowanie czy żądnych sławy nastolatków, którzy nagrywają seks taśmę. Zakończenie każdej historii pokazuje, że nie istnieją sytuacje bez wyjścia, a świat dorosłych jest mniej niedostępny niż sądzą młodzi ludzie.

W tym odcinku

Licealistki Beata i Kasia chcą zdobyć popularność, dlatego zgłaszają się do konkursu Miss Nastolatek. Pierwsza z nich jest szczuplejsza od koleżanki. By rywalka przytyła, Kasia podaje jej tabletki na zwiększenie apetytu. W rewanżu Beata ośmiesza nastolatka przed całą klasą. Ona postanawia się odegrać. Do drugiej klasy liceum dołącza nowy uczeń, Michał Grzywa. Nachalnie podrywa go Daria, ale chłopak nie reaguje na zaczepki, ponieważ podoba mu się Weronika. Zazdrosna nastolatka upija licealistę na imprezie i wykorzystuje. Michał bardzo to przeżywa. Weronika namawia go, by powiedział o wszystkim dyrektorce szkoły.

Występują

Zobacz także

Ładuję...