Szkoła (682)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Lena i Emma są przyjaciółkami. Starają się o rolę w szkolnym przedstawieniu. Do castingu staje też ich koleżanka Ania. Nastolatka odkryła, że w sztuce ma wystąpić chłopak, który jej się podoba.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Lena i Emma z siódmej klasy są przyjaciółkami. Starają się o rolę w szkolnym przedstawieniu. Do castingu staje też ich koleżanka Ania. Nastolatka odkryła bowiem, że w sztuce ma wystąpić chłopak, który jej się podoba. Zdaniem Emmy to Lena wpadła Marcelowi w oko. Chce, żeby zostali parą. Ostatecznie rolę otrzymuje właśnie przyjaciółka uczennicy. Ania próbuje zająć miejsce rywalki, kompromitując ją publicznie. Kradnie Lenie okulary, bez których dziewczyna nic nie widzi. Maturzysta Łukasz Wojnicki jest zakochany w młodszej siostrze przyjaciela. Brat Idy uważa jednak, że licealista nie nadaje się na partnera, ponieważ dawniej chodził z wieloma dziewczynami. Chce skłócić parę, więc nagrywa, jak Natalia podrywa Łukasza. Ida wierzy bratu. Wkrótce Wojnicki odkrywa intrygę przyjaciela.

Występują

Zobacz także

Ładuję...