Szkoła (639)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anna znęca się psychicznie i fizycznie nad swoją matką. Kobieta wstydzi się tego, jak traktuje ją nastolatka, więc trzyma wszystko w tajemnicy. Wkrótce nauczycielka wzywa matkę Anny na rozmowę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Gimnazjalistka Anna Tkaczyk znęca się psychicznie i fizycznie nad swoją matką. Od śmierci męża kobieta samotnie wychowuje córkę. Wstydzi się tego, jak traktuje ją nastolatka, więc trzyma wszystko w tajemnicy. Uczennica zachowuje się niewłaściwie również w szkole. Wkrótce nauczycielka Barbara Gruszka wzywa jej matkę na rozmowę. Zastraszona rodzicielka broni Anny. Licealistka Natalia Sosnowska umawia się z kolegą z równoległej klasy - Pawłem Dudziakiem. Po jakimś czasie zaczyna być znudzona tym związkiem. Staje się niemiła dla partnera, stawia mu coraz wyższe wymagania. Zmęczony jej zachowaniem nastolatek zrywa z Natalią. Ona zaś postanawia się zemścić. W tym celu umawia się ze starszym uczniem. Chce zapłacić maturzyście, by udawał jej partnera.

Występują

Zobacz także

Ładuję...