Szkoła (646)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Gimnazjalista Borys jest dobrze zapowiadającym się piłkarzem. Ojciec zmusza go do treningów. Zmęczony nastolatek płaci koledze, aby go sfaulował. Ma nadzieję, że to da mu chwilę wytchnienia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Gimnazjalista Borys Jóźwiński jest dobrze zapowiadającym się piłkarzem. Ojciec nastolatka pragnie, by chłopak zrobił karierę. Zmusza go, by cały czas poświęcał na treningi. Zmęczony sportowiec płaci koledze, aby go sfaulował. Ma nadzieję, że to da mu chwilę wytchnienia. Mężczyzna jednak stawia przed potomkiem kolejne wymagania. Bliźniaczki Paulina i Zosia kompletnie się różnią pod względem osobowościowym. Pierwsza z nich jest arogancka, druga zaś miła i uprzejma. Gdy wpadają w konflikt miedzy sobą, rodzą się z tego duże problemy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...