Szkoła (500)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

W ramach Szlachetnej Paczki Roksana przeprowadza zbiórkę rzeczy dla wielodzietnej rodziny. W akcję angażuje się Jerzy Dudek. Gimnazjalistka Nadia postanawia dać nauczę koleżance, która z niej kpi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Roksana Wilczek chce zaangażować swoich byłych partnerów, Mirka i Kubę, do pomocy przy przygotowaniu Szlachetnej Paczki. Przeprowadza zbiórkę rzeczy, które zamierza oddać wielodzietnej rodzinie. Chłopcy biorą udział w przedsięwzięciu. Każdy z nich ma ku temu własny powód - chęć odzyskania ukochanej. Ich kłótnie i rywalizacja odstraszają innych uczniów. Młodzi organizatorzy proszą o pomoc znanego bramkarza, Jerzego Dudka. Piłkarz od lat angażuje się w podobne akcje. Wkrótce gość zjawia się w szkole. Gimnazjalistka Nadia Mirowska chce dać nauczkę złośliwej koleżance, która upokarza innych. Monika wyśmiewa się z niej, ponieważ rodzice nastolatki prowadzą zakład pogrzebowy. Liczy, że pozostali uczniowie przyłączą się do kpin. Nadia nie przejmuje się zachowaniem Moniki i żąda przeprosin przy całej klasie. Razem z kolegą zaczynają robić dziewczynie dowcipy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...