Szkoła (652)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Kuba wraca do szkoły po kilkutygodniowym pobycie w Azji. Przeszedł duchową przemianę i został buddystą. Jego ukochana nie potrafi tego zaakceptować. Gdy chłopak z nią zrywa, postanawia się zemścić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Licealiści Dagmara Wilk i Rafał Świerczek od jakiegoś czas są w związku. Pewnego dnia dochodzi między nimi do sprzeczki. Podczas kłótni nastolatek uderza partnerkę. Większość uczniów staje po jego stronie, ponieważ jest lubiany, a także ma dobrą opinię. Niemal nikt nie wierzy Dagmarze. Inny licealista, Kuba Krajec, wraca do szkoły po kilkutygodniowym pobycie w Azji. Będąc za granicą, chłopak przeszedł duchową przemianę i został buddystą. Jego ukochana Sylwia nie potrafiła tego zaakceptować, więc Kuba zakończył ich związek. Teraz nastolatka postanawia się zemścić - dosypuje mu narkotyk do soku. Pod wpływem substancji odurzającej, uczeń zaczyna dziwnie się zachowywać. Potem traci przytomność.

Występują

Zobacz także

Ładuję...