Szkoła (678)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Bruno i Nikodem padli ofiarą prześladowania ze strony Ksawerego i Samuela. Nikodem jest nowym uczniem. Próbując pomóc koledze, donosi na chuliganów nauczycielowi. Nastolatkowie szykują zemstę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Ósmoklasiści Bruno i Nikodem padli ofiarą prześladowania ze strony Ksawerego i Samuela. Nikodem jest nowym uczniem. Próbując pomóc koledze, donosi na chuliganów nauczycielowi. Nastolatkowie postanawiają się zemścić. W obronie Nikodema staje tylko Bruno. Gimnazjalistka Kasia Mikucka zmienia swój styl życia. Namawia do tego również kolegów. Uczennice ósmej klasy, Ala i Tosia, uważają ją za ekspertkę w dziedzinie zdrowego odżywiania. Pierwsza z dziewczyn decyduje się przestać przyjmować leki na astmę, ponieważ zdaniem Kasi tylko pogarszają jej stan. Nastolatka czuje się coraz gorzej...

Występują

Zobacz także

Ładuję...