Szkoła (466)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Olek i Paweł pożyczyli pieniądze od osiedlowych chuliganów. Szybko okazuje się, że nie są w stanie oddać długu. Postanawiają zorganizować w szkole zbiórkę na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Gimnazjaliści Olek i Paweł pożyczyli pieniądze od osiedlowych chuliganów. Szybko okazuje się, że nie są w stanie oddać długu. Postanawiają zorganizować w szkole zbiórkę na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt. Namawiają starszych kolegów, by napadli na uczniów, którzy zbierają datki, i ukradli im puszki z pieniędzmi. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem. Licealista Marcin Knapik jest zakochany w Monice Zarzyckiej. Nastolatce podobają się tylko umięśnieni chłopcy, więc chłopak postanawia szybko poprawić swój wygląd. Zaczyna intensywnie trenować. Nie chcąc długo czekać na efekty, kupuje od dilera sterydy w zastrzykach. Zawierają one specjalny olej, dzięki któremu nastolatek planuje w krótkim czasie przybrać na masie mięśniowej.

Występują

Zobacz także

Ładuję...