Szkoła (649)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Alinę dręczą starsze koleżanki. Razem z innymi terroryzowanymi uczniami zakłada grupę, która w założeniu ma sprzeciwiać się zachowaniu nastolatek. Niestety, prześladowani szybko rezygnują z pomysłu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Siódmoklasistkę Alinę Nowińską dręczą starsze koleżanki. Razem z innymi terroryzowanymi uczniami zakłada ona grupę, która w założeniu ma sprzeciwiać się zachowaniu nastolatek. Niestety, prześladowani szybko rezygnują z pomysłu. Tylko Anita nie zamierza się poddawać. Sylwek Malina próbuje znaleźć sobie partnerkę, ale nie udaje mu się umówić z żadną koleżanką. Wkrótce zaczyna go podrywać nowa uczennica. Idą na randkę. Nie przebiega ona tak, jak oczekiwał tego chłopak. Licealista nie chce już umawiać się z Justyną.

Występują

Zobacz także

Ładuję...