Szkoła (648)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Ewa opuściła się w nauce i stała się arogancka wobec nauczycieli. Przekupuje siostrę, żeby nie powiedziała mamie o kolejnej złej ocenie. W dodatku wybiera się na imprezę, na której będą narkotyki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Ewa Machnicka pod wpływem koleżanek opuściła się w nauce i zaczęła być arogancka wobec nauczycieli. Licealistka przekupuje młodszą siostrę, żeby ta nie powiedziała mamie o jej kolejnej złej ocenie,. Jakiś czas później Zuza dowiaduje się, że nastolatka wybiera się na imprezę, na której będą narkotyki. Uczennice siódmej klasy - Kornelia Drzewicka i Emilka Targosz - chcą spędzać ze swoimi partnerami każdą wolną chwilę. Pragnąc wolności, spełniają oni wszystkie zachcianki ukochanych. Liczą, że dzięki temu dziewczyny zgodzą się na ich wieczorne spotkania.

Występują

Zobacz także

Ładuję...