Szkoła (654)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Licealistki Melania i Patrycja organizują swoje imprezy urodzinowe tego samego dnia. Z tego powodu przyjaciółki pokłóciły się. Żadna nie chce ustąpić. Ich partnerzy, Jurek i Paweł, mają dość awantur.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Licealistki Melania Kruk i Patrycja Sewera organizują swoje imprezy urodzinowe tego samego dnia. Z tego powodu przyjaciółki pokłóciły się. Żadna nie chce ustąpić. Ich partnerzy, Jurek i Paweł, mają dość rywalizacji oraz ciągłych awantur. Postanawiają urządzić własną zabawę w tym samym czasie. Liczą, że to wstrząśnie pokłóconymi nastolatkami. Inny licealista, poruszający się na wózku inwalidzkim Paweł Jankowski, próbuje poderwać dziewczynę, która mu się podoba. Zamierza nauczyć się dla niej tańczyć. Prosi o pomoc Marikę Wroniecką. Koleżanka zgadza się go trenować, w zamian za odrobienie zadań z angielskiego. Amanda nagrywa próby, a następnie zamieszcza filmik na portalu społecznościowym.

Występują

Zobacz także

Ładuję...