Szkoła (497)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Filip zakochuje się w Milenie, która fascynuje się magią i ruchem new age. Częstuje wybrankę mieszanką grzybów halucynogennych. Z kolei gimnazjalista Radek tworzy w szkole skrzynkę śniadaniową.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Licealista Filip zakochuje się w Milenie, która fascynuje się magią i ruchem new age. Aby zaimponować wybrance, proponuje zażycie szamańskiego naparu. Niestety, nie może go zdobyć. Kupuje więc od dilera mieszankę grzybów halucynogennych. Po ich zjedzeniu dziewczyna trafia do szpitala. Z kolei gimnazjalista Radek tworzy w szkole skrzynkę śniadaniową, gdzie trafiają niezjedzone przez uczniów kanapki. Niestety, pomysł się nie przyjmuje. Chłopak chce zakończyć akcję.

Występują

Zobacz także

Ładuję...