Szkoła (465)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Ania zakłada się z koleżanką o to, która z nich pierwsza poderwie nowego ucznia. Obie są pewne wygranej. Gimnazjalistka Hela wstydzi się tego, że jest biedna. Gdy jej mama zostaje woźną, ukrywa to.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Licealistka Ania Grochot zakłada się z koleżanką o to, która z nich pierwsza poderwie nowego ucznia. Obie są pewne swojej wygranej, jednak to Ania pierwsza całuje Artura. Wściekła Amelia chce się odegrać, odbijając rywalce partnera. Gimnazjalistka Hela wstydzi się tego, że jest biedna. Okłamuje koleżanki z klasy w kwestii zatrudnienia swojej mamy. Mówi im, że kobieta pracuje w salonie kosmetycznym. Otrzymuje ona pracę jako woźna w szkole. Hela ukrywa to przed resztą uczennic, ponieważ boi się wyśmiania. Wkrótce prawda wychodzi na jaw.

Występują

Zobacz także

Ładuję...