Szkoła (433)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Licealistka Justyna zdobywa stypendium i może wyjechać do szkoły w USA. Boi się jednak, że to rozbije jej związek z Adrianem. Kamil przyprowadza do szkoły psa. Zwierzak atakuje jego kolegę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Licealistka Justyna Dudek zdobywa stypendium i może rozpocząć naukę w prestiżowym amerykańskim liceum. Nie chce jednak wyjeżdżać, ponieważ boi się, że to rozbije jej związek z Adrianem Kubackim. Andżelika Sowa robi wszystko, żeby Justyna zrezygnowała ze stypendium. Zamierza zająć miejsce rywalki. Postanawia przekonać nastolatkę, że Adrian ją zdradza. Licealista Kamil Kłos przyprowadza do szkoły psa, którego dostał od sąsiada. Zwierzę jest wystraszone, atakuje kolegę z klasy chłopaka. Kamil nie chce, żeby zwierzę zostało mu odebrane, więc ukrywa je w piwnicy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...