Szkoła (623)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Cezary Petrus i Paweł Witczak wymyślili historię o potworze, którzy grasuje ponoć w okolicach szkoły. Dwie złośliwe uczennice gimnazjum mszczą się na Zuzie. Rozpuszczają fałszywe plotki.

Oglądaj w telewizji

Pt 3.05 4:30
Metro TVlogo

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Cezary Petrus i Paweł Witczak wymyślili historię o potworze, którzy grasuje ponoć w okolicach szkoły. Bestia porywa uczennice, a następnie je zabija. Gimnazjaliści przekonują ósmoklasistkę, że to ona ma zostać kolejną ofiarą. Aby uniknąć ataku, musi odprawić specjalny rytuał. Kornelia nie kończy ceremonii, ponieważ przyłapuje ją Karina Kłosek. Dwie złośliwe uczennice gimnazjum mszczą się na Zuzie Machnickiej. Rozpuszczają plotkę, że nastolatka poderwała partnera najlepszej przyjaciółki. Z czasem ta informacja okazuje się prawdą. Zuza i Krzysiek rzeczywiście się całowali, ale obydwoje tego żałują.

Występują

Zobacz także

Ładuję...