Szkoła (432)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Ktoś rozpuszcza w szkole plotkę, że profesor Małek jest nosicielem HIV. Licealistka Filip porzucił szkołę muzyczną, by grać w szkolnym zespole rockowym. Ojciec nie potrafi zaakceptować tej decyzji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Ktoś rozpuszcza w szkole plotkę, że profesor Zbigniew Małek jest nosicielem wirusa HIV, a gimnazjalistka Marysia Madej zaraziła się, gdy piła z kubka nauczyciela. Uczniowie odsuwają się od dziewczyny. Sama nastolatka jest przerażona, ponieważ wierzy, że naprawdę jest chora. Licealista Filip Milecki porzucił szkołę muzyczną, by grać w szkolnym zespole rockowym. Ojciec nastolatka nie potrafi zaakceptować tej decyzji. Każe synowi zajmować się muzyką poważną. Filip postanawia poprosić siostrę o pomoc. Jego przyjaciel chce poderwać dziewczynę i w ten sposób przekonać ją, by wsparła brata.

Występują

Zobacz także

Ładuję...